Polecona książka


Co inni sądzą o komiksach?


Nadeszła kolejna odsłona gazetki. Tym razem poświęcamy ją komiksom. Moim zadaniem jest polecić wam kilku komiksów do przeczytania. Niestety nie jestem fanką tego rodzaju literatury i dlatego nie umieszczę zbyt dokładnych recenzji. Posługuję się tylko różnymi źródłami, nie własną wiedzą. A może wy czytacie komiksy? Jeśli tak, napiszcie w księdze gości tytuły swoich ulubionych i co o nich myślicie.
Pamiętnik kociłapkiKomiks dostarcza sporej dawki śmiechu i nie jest przeznaczony tylko dla miłośników kotów. Jeśli nie wiecie czegoś o kocie, to macie idealną okazję by się tego dowiedzieć.

Żywe trupySmakowity kąsek, po który powinien sięgnąć każdy, kto lubi tego typu opowieści. Wciąga bez reszty, dzięki rozrywkowej komiksowej formie.


Wiele komiksów napisanych w formie "fotostory" możemy znaleźć również w gazecie Bravo Love. Są to najczęściej opowiadania, które młodzież wysyła do redakcji i oczywiście są to przede wszystkim historie o miłości, lecz nie tylko...


A może sami stworzycie takie fotostory?http://komixxy.pl/ - na tej stronie znajdziecie wiele komiksów, niektóre są śmiesznie inne doprowadzają nas do lekkiego dreszczyku. Wszystkie stworzone przez internatów.


Miłego czytania i tworzenia własnego komiksu

Monika